O firmie

Zakład Betoniarski powstał w 1991 roku, a jego siedziba znajduje się w Kleczewie. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednia wiedza pracowników oraz wysoka jakość usług przyczyniła się do zdobycia zaufania klientów. Oferta firmy obejmuje wyrób i sprzedaż ogrodzeń betonowych jak i kostki brukowej dostępnej pod wieloma wzorami, co umożliwia dobranie takiej formy, która najbardziej będzie odpowiadać klientowi. Ogrodzenia betonowe producenta sprawdzą się dla firm i indiwidualnych klientów. Dzięki współpracy z innymi firmami posiadamy rózne wzory i rodzaje kostki brukowej dzięki czemu można osiągnąć ciekawe i atrakcyjne wizualnie wzory.

Oprócz ogrodzeń betonowych i kostki brukowej firma wykonuje również bloczki fundamentowe, obrzeża oraz inne wyroby z betonu. Posiadamy kompleksową obsługę polegającą na transporcie do klienta, montażu i doradztwie technicznym, co pozwoli osiągnąć najlepsze rozwiązania. 
Na wysoką jakość wyrobów oferowanych przez producenta ogrodzeń betonowych i kostki brukowej ma wpływ najwyższa jakość wykorzystywanych komponentów w czasie produkcji. Produkcja ogrodzeń betonowych jak i innych wyrobóec w przebiega pod ścisłą kontrolą wszystkich procedur technicznych, wszystko potwierdzone jest certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO. Działamy na terenie miast: Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Radziejów, Barcin, Łabiszyn, Szubin, Nakło, Strzelno, Mogilno, Kruszwica, Solec Kujawski, Konin, Słupca, Turek, Koło, Gniezno, Września, Swarzędz, Trzemeszno, Brześć Kujawski, Witkowo, Powidz, Pyzdry, Golina, Sompolno, Przedecz, Izbica Kujawska, Lubraniec, Osięciny, Piotrków Kujawski i okolice.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close